Веди мене в храм

Виконавець: ENLEO

Слова: Hozier

Музика: Hozier

Текст пісні

Вона має добрий гумор, Хоронити їй не сумно, Знає людське нерозуміння, Я поклонятись їй повинен. Якщо Небеса б співали, Голос її був би останній. Кожну Неділю все темніше, Свіжа отрута кожен тиждень, Ми є хворі! - Ти чуєш крик. Мій храм гріхи не сповідає, Каже вона: Молись у спальні! Єєдиний рай, який я маю, Коли з тобою залишаюсь. Хворий я є, та люблю це! Вилікуй же мене! Амінь!.. Амінь!.. Амінь!.. Приспів: Веди мене в храм! | Я стану на коліна твоєї брехні, | Я розкрию свій гріх, | Тому заточуй ножі! | Я приймаю безсмертну смерть, | Мій Бог, мою душу візьми! | (2) Поклоняюсь давнім силам, Моя кохана - промінь світла, Богиня, щоб була добра Потрібні жертви їй сповна: Вкрасти море і з неба зорі, Щось м'ясне на другу страву. Стоїть білий кінь гарний, Що у стайні там в тебе?.. Подаруй нам все, що там є, Буде смачно і багато! Я так зголоднів!.. Приспів. Ні панів, ні королів, Коли ритуал вступив, Немає нічого невинніше, Ніж наш ніжний гріх. Божевілля і бруд Серед сумного кінця, Лиш тоді я живу! Лиш тоді чистий я! Амінь!.. Амінь!.. Амінь!.. Приспів.

Про що ця пісня

Це пісня ENLEO — сценічного імені Микити Леонтьєва, який після участі в «Голосі» 2021 року почав активно творити власні україномовні композиції. «Веди мене в храм» вийшла як сингл у 2022 році і швидко стала однією з найпопулярніших його робіт, знаходячи відгук у слухачів своєю атмосферною драматургією та напоєністю релігійними образами .

ENLEO випливає з незалежної музичної сцени Маріуполя, де вже проявив себе як музикант із глибоким голосом і чутливою подачею. У цій пісні він балансує між експресивністю й інтимністю: його «хворий», але закоханий голос як ніколи справджує відчуття ритуального звернення — до коханої, до богині, до зцілення та абсолюту.

Це схоже на гіпнотичний ритуал, в якому герой добровільно «стає на коліна брехні» та приймає «безсмертну смерть» — метафори, що торкаються тем покірності, відданості і духовного переродження. Рядки «Мій храм гріхи не сповідає… Молись у спальні!» підкреслюють, що справжня віра чи любов народжуються в особистій інтимності, поза строгими ідеями. Образ «Богині» і «давніх сил» говорить про сакральність взаємин, які вимагають жертв і готовності «вкрасти море та зорі» заради кохання. Через цей драматичний образ ритуалу пісня піднімає теми пристрасті і самоідентифікації, жадання очистити свою душу через інтемну духовність.

Рейтинг: 4.6
Переглядів: 81